خريد بليط هواپيما
خريد بليط هواپيما

راهنماي خريد بليط هواپيما

ما خريد بليط هواپيما را براي شما آسان كرده ايم، مي توانيد با مراجعه به سايت ما به راحتي بليط هواپيماي موردنظرتان را خريداري كنيد. براي اين كار دو راه پيش پاي شما قرار داده ايم. اولين راه اين است كه بر روي آيتم ثبت نام/ ورود كليك كنيد و در در سايت ما ثبت نام كنيد و اگر از قبل حساب كاربري در سايت داريد وارد شويد و شروع به خريد بليط هواپيما كنيد. دومين راه اين است كه پرواز و نوع بليط خودتان را از سايت انتخاب كنيد و بعد مراحل تكميل خريد را دنبال كنيد. هر دو راه به يك اندازه وقت شما را مي گيرد. انتخاب با خود شماست. هرگونه كه راحت هستيد عمل كنيد.

اگر پيشنهاد ما را براي خريد بليط هواپيما بخواهيد ما به شما پيشنهاد مي كنيم اول در سايت ثبت نام كنيد و بعد عمليات خريد خودتان را تكميل كنيد. اين كار چند دقيقه از وقت شما را مي گيرد. اين كار باعث مي شود از انتخاب هاي خود در حين خريد مطمئن تر باشيد و نگران اين نياشيد كه مراحلي از مرحله هاي خريد تان ثبت نشود.

پس براي شروع بر روي آيتم ثبت نام/ ورود در بالاي سايت كليك كنيد و مشخصات درخواستي را به صورت دقيق و كامل پر كنيد و نشاني ايميل و پسورد ورودتان را انتخاب كنيد. سعي كنيد پسوردتان تركيبي از حرف، عدد و علامت هاي مختلف باشد تا امنيت حساب كابري تان بيشتر شود.
با وارد كردن دوباره پسوردتان ثبت نام شما كامل خواهد شد و نام كاربري شما همان ايميل شما خواهد بود و بر بالاي صفحه سايت براي شما نشان داده خواهد شد.

حالا قسمت مربوط به جستجوي بليط را برنيد و پرواز مورد علاقه تان را با توجه به شهر مبدا و مقصد و زمان مسافرت و تعداد مسافران انتخاب كنيد. دقت كنيد كه تعداد نوزادان مسافر نمي توانند از تعداد مسافران بزرگسال زياد باشد.

بعد از اين انتخاب ها بر روي دكمه جستجوي بليط هواپيما كليك كنيد تا نتيجه پروازهاي انتخابي تان براي شما نشان داده شود. در جدول نتايج شما پروازها را با توجه به ساعت پرواز و قيمت مي توانيد مشاهده كنيد. پروازهاي مورد علاقه شما براساس انتخاب تان اولويت بندي شده ظاهر مي شوند. با نگهداشتن نشانگر ماوس بر روي هر پرواز مي توانيد شناسه پرواز، شناسه قيمت، و اگر مسافر نوزادي در سفر به همراه داريد، نرخ بليط كودك و نوزاد را در ليست مربوطه ببينيد.

جعبه اي در بخش سمت راست جدول پروازها وجود دارد كه فيلترهاي ديگري را در اختيار شما مي گذاريد شما مي توانيد با استفاده از اين جعبه ساعت پرواز، نوع بليط و خط هوايي موردنظرتان را فيلتر كنيد تا در نتايج جستجو اين گزينه هاي انتخابي نمايش داده شوند. با اين كار شما زودتر و دقيق تر به خواسته خودتان مي رسيد و خريد بليط هواپيماي شما سريعتر انجام مي شود.

پرواز دلخواهتان را از خط هوايي موردنظرتان انتخاب كنيد و روي آيتم ادامه فرايند خريد كليك كنيد. اگر بخواهيد اين امكان نيز براي شما فراهم شده تا پروازهاي روز قبل و بعد از مسافرت خودتان را در همان قسمت به آساني مشاهده كنيد و آنها را نيز بررسي نماييد.

بعد از اين انتخاب ها صفحه اي در مقابل تان باز مي شود كه از شما مشخصات شخصي مسافران را مي خواهد اطلاعاتي مانند جنسيت، نام و نام خانوادگي به انگليسي و فارسي و كد ملي هر كدام از مسافران، كه بايد با دقت اين قسمت ها را پر كنيد. چون بليط ها با اين مشخصات صادر خواهد شد. در بخش بالاي اين قسمت شما مي توانيد مسافر جديد را به ليست مسافرهان خودتان اضافه كنيد. اما بايد توجه كنيد كه تعداد صندلي هاي درخواستي شما در هواپيما موجود باشد تا در ادامه شاهد خريد ناموفق نباشيد.

اگر از كاربران قبلي سايت ما هستيد و قبلا از سايت ما خريد كرده ايد مي توانيد بر روي آيتم مسافران سابق كليك كنيد كه در اين حالت اطلاعات شما از پيش موجود است و فقط بايد جاهاي خالي را با كليك پر كنيد.

بعد از معلوم شده طريقه دريافت بليط هواپيما و خواندن و قبول كردن شرايط و مقررات سايت مي توانيد بر روي آيتم ادامه فرايند خريد كليك كنيد و خريدتان را كامل كنيد.

در صفحه بعدي اطلاعات پرواز، درخواست دهنده و مشخصات هر يك از مسافران براي تان نمايش داده مي شود. همه موارد را كنترل كنيد و اگر مورد خلافي نبود و همه اطلاعات درست بودند آنها را تاييد كنيد و وارد بخش درگاه اينترنتي بانك شويد.

بعد از تكميل كردن فرايند پرداخت بليط شما صادر مي شود و شما مي توانيد آن را پرينت كنيد. به همين راحتي.
ما سفر خوش و توام با آرامشي را براي شما عزيزان آرزومنديم.

ادامهـ مطلبـ
| ۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۱:۱۳ | سامان
خريد بليط هواپيما،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان