خريد بليط هواپيما
خريد بليط هواپيما

بليط چارتر و تور لحظه آخري

يكي از خصوصيات بليط چارتر مربوط به متغير بودن قيمت بليط چارتر مي باشد، اگر شما اندكي حوصله به خرج بدهيد و كمي بيشتر جستجو كنيد انتخاب درستي با توجه به قيمت مدنظرتان را پيدا خواهيد كرد. خيلي از دفاتر خدمات مسافرتي سعي مي كنند تا صندلي ‌هاي چارتر شده شان را با بهره كمي و به شيوه هيا تبليغاتي به فروش برسانند.

در واقع اين شركت ها براي اينكه بتوانند هزينه چارتر را تامين كنند بليط هاي خودشان را به اين روش به فروش مي رسانند، به همين خاطر برخي اوقات مي توانيد در روزهايي كه مسافرت خواهان كمي دارد بليط‌ هايي با هزينه خيلي مناسب بيايد. به عنوان مثال در ماه اسفند كه هنوز مردم در حال آماده شدن براي سال نو هستند و بيشتر به كارهاي خانه مي پردازند مي تواند يكي از زمان هاي مناسب براي خريد بليط چارتر باشد. تور لحظه‌ آخري هم به اينگونه پروازهاي چارتر مرتبط است، علت اينكه تورهاي لحظه ‌آخري در مقايسه با روزهاي معمولي بهاي كمتري دارند همين است؛ دفتر خدمات مسافرتي كه پرواز يا هتل را چارتر بندي مي كند، نمي ‌خواهد صندلي ‌هاي هواپيما يا اتاق ‌هاي هتل اش كه اجاره نموده خالي باقي بمانند، پس كاري كه مي كند پايين آوردن قيمت است تا بتواند صندلي ها و اتاق هاي بيشتري را به فروش برساند و يا كاري كند كه مشتري مشتاق شود و تور را خريداري كند. اين مورد براي آژانس مسافرتي يك معامله برد-برد است.

شركت خدمات مسافرتي ما كامل ترين سامانه آنلاين خريد بليط هواپيما در ايران را دارد و همه انتخاب هاي بليط چارتر را براي شما ليست مي كند تا شما دست به انتخابي مناسب بزنيد و به آنچه مدنظرتان است برسيد. برتري ديگر بليط هواپيما چارتر در مشخص بودن زمان دقيق پرواز هواپيماست اين امكان به شما كمك مي كند تا هر موقعي كه بخواهيد بليط خودتان را تهيه كنيد و حتي در زمان هاي خاص و شلوغ نيز از پروازهاي خودتان نمانيد. بنابراين بليط چارتر در ايامي كه مسافرت كمتر انجام مي شود و يا در زمان هايي كه تاريخ پرواز خيلي اندك است اقتصادي تر است و هزينه هاي بليط سيستمي را ندارد. با بليط چارتر راحت تر انتخاب مي كنيد و آسوده تر به مقدمات سفرتان مي انديشيد.

تور لحظه آخري بيشتر براي كشورهايي است كه در آنها براي مسافران ايراني ويزا درخواست نمي شود و همچنين شهرهايي كه زمان طلايي مسافرت به آنها گذشته باشد. كشورهايي مانند تركيه، مالزي، سريلانكا، بلاروس، گرجستان و غيره جزء اين كشورها هستند. شركت هاي هوايي دو روز مانده به زمان پرواز شروع به فروش اين بليط ها مي كنند. تورهاي چارتر شده معمولا در اين تورها داراي صندلي هاي خالي هستند كه براي پر كردن آنها تور لحظه آخري انجام مي شود تا شركت هاي مسافرتي ضرر بيشتري نكنند و تا جايي كه مي توانند بتوانند هزينه چارتر بندي خودشان را به دست بياورند چون اگر صندلي خالي اي در پرواز بماند جبران بليط هاي نفروخته به پاي شركت هيا مسافرتي خواهد بود. در بيشتر موارد براي اينكه بليط هواپيما به فروش برسند تخفيف تا ۶۰ درصد نيز انجام مي شود. اين مورد بيشتر در زمان هاي اتفاق مي افتد كه مصادف با تعطيلات عيد و تابستان و تا تعطيلات رسمي باشد چون در اين ايام مسافراني زيادي قصد سفر دارند و شركت هاي مسافرتي نيز چارتر پرواز و ضمانت هتل هاي بيشتري را انجام مي دهند و در مواقعي به خاطر بيشتر بودن اجاره ها و چارتر ها آنها نمي توانند تورهاي خودشان را به صورت تكميل شده به فروش برسانند.

يكي از كارهاي وب سايت ما شناسايي اين تورها و اطلاع رساني و ارائه بهتر و مطمئن آنها براي مشتريان و متقاضيان و مسافران داخل كشور است. همه مسافران و متقاضيان سفرهاي خارج از كشور مي توانند با كامل كردن فرم هاي عضويت و دريافت خبرنامه هاي وب سايت ما از نحوه سفر با اين تورها مطلع شوند و اطلاعات مربوط به تورهاي لحظه آخري را در گوشي هاي همراه و ايميل خودشان به صورت رايگان دريافت كنند.

مسافران محترم مي توانند با مراجعه به صفحه تور مربوطه و كامل كردن فرم مورد نظر فهرست تورهاي ارزان داخلي و خارجي را به صورت مجاني در گوشي همراه و ايميل خودتان داشته باشيد و هر زماني كه آماده سفر بوديد نسبت به خريد اين تورها و بليط آنها اقدام كنيد.

اما شما بايد در اين بين به نكته اي هم توجه كنيد و آن اينكه همه موارد اطلاع رساني اينگونه تورها با اس ام اس و به صورت اينترنتي مي باشد، در اين وسط افرارد سودجويي هم پيدا مي شوند كه با سايت هاي جعلي و اس ام اس هاي دروغين مي خواهند جيب خودشان را پر كنند بايد مواظب اين افراد و اين اس ام اس هاي جعلي و فريبنده هم باشيد و بدون تحقيق و اطمينان يافتن دست به خريد نزنيد.

براي اينكه در دام افراد سودجو نيفتيد هيچ عجله اي براي خريد نكنيد اگر كوچكترين غفلتي كنيد همان تخفيفي كه قرار است بگيريد را هم از دست خواهيد داد. با كمال آرامش و طمانينه شروع به تحقيق كنيد و درباره فروشنده تور لحظه آخري اطلاعات جمع كنيد و با افرادي كه قبلا از اين تورها مسافرت كرده اند مشاوره بگيريد و كلا تا مطمئن نشديد دست به خريد نزنيد.

مبلغ بليط هواپيما را به صورت مستقيم واريز نماييد. يادتان باشد در تور لحظه آخري واسطه اي وجود ندارد، قيمت از سمت شركت مسافرتي معين مي گردد و شخص يا فردي اين قيمت ها را تعيين نمي كند بنابراين قيمت را از شركت چك كنيد چون افرادي بوده اند كه بليط يك ميليوني را با تخفيف ۳۰ درصدي از شخصي غريبه تهيه كرده اند در صورتي كه مقدار تخفيف شركت ۶۰ درصد بوده است.

حتما پرواز را بررسي نماييد. زمان دقيق حركت هواپيما و مقصدش و صندلي ها و چگونگي خدمات هواپيما را تحقيق كنيد تا كيفيت پروازتان را تضمين كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۴ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۶:۱۰ | سامان
خريد بليط هواپيما،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان